Arana Bridge Club logo

Home Sessions Events Calendar Documents Lessons Results Contact

Entries List

Show Player Names only
ARANA CONGRESS: 1-DAY SWISS TEAMS - 11-FEB-18
COUNTNAMESCOMMENTS
1Peter Nilsson (728349)
Alan Boyce (774456)
Nik Moore (686476)
Abby Wanigaratne (707937)
 
2Richard Ward (107964)
Lynette Vincent (107832)
Lyn Carter (155489)
Martin Doran (154415)
 
3Herold Rienstra (112941) Silver Life Master
Melissa Weber (844950) National Master
Errol Miller (680907) Grand Master
Dorothy Gehrke (256390) Grand Master
 
4Carol Bellis (516503) State (Arana Bridge Club)
Yvonne Howman (700266) (Arana Bridge Club)
Cynthia Sharp (733946) Regional (Arana Bridge Club)
Jenny Walker (728136) Regional (Arana Bridge Club)
 
5Joan Jenkins (836788) Bronze
Evelyne Mander (647888) Silver
Robyn Clark (720003) Bronze
Sheila Wills (766968) Life
 
6Jill Hutson (231835) Silver Life (Toowong)
Gill Phillippo (980404) Regional Master (Toowong)
Loraine King (57665) Bronze Life (Kenmore)
Helen Standfast (62871) National Master (QCBC)
 
7Alan Gibson (99511)
Brian Patterson (453171)
Elizabeth Zeller (710555)
Alison Dawson (695602)
 
8Tony Treloar (705284)
Peter Evans (213527)
Richard Fox (592171)
Andrew Woollons (805130)
 
9Ross Shardlow
Pam Horton
Gordon Broadley
Val Cran
 
10Yvonne Auer (166480) Silver Life
Carla Webb (307289) State *
Carmel Steer (441309) State *
Jim Webster (811971) State
 
11Terry Nowitzki (721336)
Cathy Burgess (596698)
Jo Neary (789674)
Phil Saunders (851159)
 
12Pam Schoen (536156)
Phil Hale (598526)
Pamela Evans (634271)
Jim Evans (183709)
 
13Ken Dawson (92142)
Andy Slater (107328)
Richard McLauchlan (375489)
Helen McLauchlan (241751)
 
14Judy Greenwood (581402)
Vad Furminger (946796)
Yvonne Zande (941190)
Robyn Woodrick (816205)
 
15Dot Allen (554901) National (Arana Bridge Club)
Lyn Haysom (88404) National * (Arana Bridge Club)
Trish Lye (653552) State * (Arana Bridge Club)
Rhonda Wieckhorst (574902) National (Arana Bridge Club)
 
16Trevor Dwerryhouse (775037)
Sheryl Gardner (782078)
Robert Van Beest (766836)
Sue Norton (836257)
 
17Joan Mills (583261) Gold Life
John Scrivens (471054) Gold Life
Deidre Taylor (255564) Bronze Life
Jim Taylor (109207) Bronze Life
 
18Trish Waters (699918) Regional
Jan May (721328) Local**
Anna Green (973270) Graduate
Willy Kranenburg (883670) Club
 
19Lex RANKE (331848)
Jack ROHDE (106968)
Greg GOSNEY (321729)
Margaret PLUNKETT (717754)
 
Back to Coming Events